fbpx

Popularne kategorie

Nowości

Najlepsze co możemy Ci zaproponować – sprawdź

Cały czas przygotowujemy dla Was nowości
Premiera nowego zestawu
ZOBACZ WIĘCEJ
WYSYŁAMY NA TERENIE POLSKI I EUROPY
ELASTYCZNE FAKTUROWANIE
ZNIŻKI DLA STAŁYCH KLIENTÓW
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Zaufali nam:

Prezenty dla fim

Skład Podkarpacki to Podkarpackie Delikatesy oraz także prezenty dla firmy. Nasze prezenty mogą być dowolnie personalizowane. Prezenty firmowe, które oferujemy to nasze autorskie propozycje ale poza katalogiem jesteśmy też otwarci na Państwa propozycję zarówno łączenia produktów z naszych zestawów jak i tworzenia paczek dla firm z produktów według Państwa sugestii.

Zestawy prezentowe dla firm oraz regionalne przysmaki i paczki to coś co wyróżnia naszą markę. Wyselekcjonowane, wysokiej jakości produkty to gwarancja zadowolenia. Skład Podkarpacki to nie tylko Święta – nasze prezenty przygotowujemy także na jubileusze czy imprezy firmowe ale znajdą Państwo również upominki np. na Wesela.

Prezenty dla firm proponowane przez Skład Podkarpacki zawierają w dużej mierze regionalne produkty takie jak konfitury, miody czy syropy. W paczce prezentowej może znajdować się także wino lub regionalne podkarpackie nalewki.

By prezent był wyjątkowo ważne jest także pierwsze wrażenie dlatego dużą wagę przykładamy do pudełek – wiele z nich tworzona jest specjalnie dla nas by prezenty, które z nami wybierzecie były naprawdę wyjątkowe.

SCROLL UP