fbpx

Pomysł na prezent

Każda okazja – imieniny, rocznice, święta – zawsze stawia przed nami pytanie: co kupić? Nawet dla nas – braci – to pytanie jest zawsze aktualne. Znamy siebie nawzajem, znamy naszych krewnych, żyjemy w stałych kontaktach ze sobą – jednak w dniu, w którym przychodzi nam wybrać prezent dla kogokolwiek – okazuje się, że nie bardzo wiemy, co kupić, by sprawić bliskiej osobie przyjemność. Swego rodzaju problem pojawia się również wtedy, kiedy odwiedzamy naszych przyjaciół mieszkających daleko – wtedy najczęściej stawiamy na produkty z naszych stron, wytwarzane przez małych producentów albo takie, które nam po prostu smakują. Zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że prawdziwą radość przynoszą nie bardzo wymyślne podarunku, ale te proste, symboliczne.

To wszystko wpłynęło na naszą decyzję, by założyć firmę oferującą gotowe zestawy upominkowe. Jest to dość ciekawe rozwiązanie – klient sam wybiera przecież produkty albo gotowe zestawy, uczestnicząc tym samym w tworzeniu danej paczki. Czy można jednak stwierdzić, że jest to – ze strony naszych klientów – pójście na łatwiznę? Chyba nie, skoro XXI wiek powoduje, iż nie można myśleć i robić wszystkiego jednocześnie i samemu.

The best fashion advice I’d say would be just to do what makes you comfortable and what makes you feel cute and that’s how you’re gonna look your best ’cause when you feel your best everybody else can feel it too.

Jason Maria

Skład Podkarpacki – przeglądając ofertę naszej firmy można zadać sobie pytanie: No dobrze, firma z Podkarpaciem w nazwie, ale dlaczego nie oferuje wyłącznie produktów z tego regionu? Odpowiedź w naszej opinii jest prosta – Podkarpacie to nasz region rodzinny, ale nie wszyscy nasi klienci (a może nawet mniejszość!) są stąd. Wielu produktów niestety nie możemy też znaleźć na rynku lokalnym. Dlatego staramy się stworzyć coś bardziej uniwersalnego – opartego oczywiście na tradycji regionu – jak choćby nalewki z Manufaktury Nalewek – ale wzbogaconego o pomysły z całego kraju. Wszystko to gromadzimy w naszym składzie, a stąd przekazujemy dalej. Z naszych rąk wychodzą więc dalej w świat zestawy, które przynoszą radość, przyjemność, chwilę błogości. A skoro te uczucia są uniwersalne na całym świecie, mimo wielu różnic, jakie istnieją między nami, warto je odblokowywać, wydobywać jak najczęściej, również za pomocą zindywidualizowanych zestawów prezentowych, które oferujemy. Świat jest bardzo zróżnicowany – nasze portfolio przynajmniej w jakimś ułamku stara się odwzorowywać tę różnorodność. Objawia się ona na pewno w historii każdego człowieka – w naszym przypadku to nie tylko historia naszej rodziny, ale i wielu innych ludzi, którzy z pasją oddają się swoim codziennym obowiązkom w pasiekach, manufakturach czekolady, palarniach kawy…

Każdy z nich robi coś wielkiego – dla osoby obserwującej ich pracę z zewnątrz; jednak ci pełni zapału ludzie sami twierdzą, że po prostu robią to, co lubią. Z takiego podejścia do życia, do pracy, do obowiązków czerpiemy również my, przekazując Państwu wybrane produkty w ramach konkretnego zestawu upominkowego. Oczywiście historia nie kończy się na producencie – najciekawsze momenty to chwile obdarowywania, odpakowywania prezentów, chwile ukrywanego wzruszenia i wdzięczności, chwile łez radości. Na każdym etapie dostrzegamy moment cichej eksplozji pozytywnych emocji – a jeśli dołączyć do tego biznes – mamy gotową receptę na przyjemne z pożytecznym w XXI wieku!

Skład Podkarpacki – to prezenty firmowe, upominki dla przyjaciół oraz najbliższych. Skład Podkarpacki to także delikatesy podkarpackie, syropy, dżemy oraz konfitury.

Write a comment
SCROLL UP